ד"ר ארנית קריסטל שליט

נולדתי וגדלתי בתל אביב, וכיום אני נשואה ואם לשתי בנות.

לאחר לימודי התיכון שירתתי בצה"ל בתקן ספורטאית מצטיינת (כאלופת ישראל בקליעה למטרה), בתפקיד קצינת חינוך וידיעת הארץ. בתום שירות מהנה (גם בקבע) למדתי רפואה בביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים.

לאחר שנת סטאז' בביה"ח "איכילוב" (כיום "מרכז רפואי ת"א"), התחלתי התמחות ברפואת עיניים בביה"ח "בילינסון" (כיום "מרכז רפואי "רבין") אותה סיימתי בהצטיינות. במהלך ההתמחות נסעתי לתקופה של שנתיים לעיר בולטימור בארה"ב שם סיימתי התמחות-על ברפואת עיניים ילדים ופזילה ותת-התמחות במחלות עיניים על רקע גנטי -בביה"ח Johns Hopkins, אחד המרכזים המובילים בעולם לרפואת עיניים בכלל ולרפואת עיניים של ילדים בפרט.

בתום ההתמחות והתמחות העל עבדתי כשנה כרופאה בכירה במרפאת העיניים לילדים בביה"ח "שניידר" . לאחר מכן (ב-2001), עברתי לביה"ח "מאיר" בכפר סבא בו אני משמשת עד היום כרופאה בכירה ומנתחת במחלקת העיניים.

אני מקפידה להתעדכן ולהשתתף בכנסים מקצועיים בישראל ובחו"ל, ועומדת בקשר רציף עם מומחים מובילים בכל העולם. במקביל, אני חברה בגופים הבאים:
איגוד רופאי העיניים בישראל
החוג האקדמי הישראלי לרפואת עיניים לילדים ופזילה
האקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים
האיגוד האמריקאי לרפואת עיניים לילדים ופזילה

בנוסף, אני פעילה בנושאים הקשורים לעבודת הרופאים בישראל ומעמדם, ומעת לעת אני מקדישה זמן להתנדבות בתחום התמחותי.

בשעות הפנאי אני אוהבת לבלות בחיק משפחתי, לקרוא ספרים, להאזין למוסיקה (בעיקר קלאסית), לנגן בפסנתר ולטייל.

המרפאה
את מרפאת העיניים שלי עיצבתי כחדר ילדים. היא צבעונית, עליזה ומזמינה, מקום שכיף להיות בו. המרפאה מצוידת במיטב המכשור הרפואי המתקדם והמעודכן ביותר הנחוץ לביצוע קשת רחבה של בדיקות עיניים.

חדר ההמתנה
בחדר ההמתנה  יכולים הילדים ומלוויהם להנות ממגוון צעצועים, ספרי ילדים וחוברות קריאה המתאימות להורים וילדים כאחד (עם זאת תמיד מומלץ להביא ספר או משחק האהוב על ילדכם כדי שיקלו עליו את ההמתנה).

הצוות
מלבדי בצוות המרפאה גם מזכירה וסייעת מסבירות פנים.

המיקום
אל המרפאה קל ונוח להגיע. היא ממוקמת ב"בית אמפא TLV" בתל אביב, ברחוב יגאל אלון 96 כניסה A בקומה הראשונה. בהמשכו של הבניין נמצא מוקד "מכבי השלום", וממולו "מגדל אלקטרה". "בית אמפא" נמצא על הגדה המזרחית של נתיבי איילון, מעט דרומה לקו מגדלי עזריאלי, במרחק של דקות הליכה ספורות מתחנת הרכבת "השלום" הסמוכה להם. ניתן להגיע בתחבורה ציבורית:  ברכבות העוצרות בתחנת "רכבת השלום", וכן בקווי האוטובוס הרבים העוצרים ליד תחנת הרכבת או ב"קריה".

לנוחיותכם
בקומת הקרקע של "בית אמפא" תוכלו למצוא מבחר של בתי קפה ומסעדות, בית מרקחת ועוד.

חניה
במקום חניה תת-קרקעית בתשלום. הכניסה לחניה דרך רחוב תובל.

מרפאת ד"ר קריסטל, רחוב יגאל אלון 96A תל אביב, טלפון: 03-6242085 פקס:03-5610953
זימון תורים 24 שעות ביממה 053-212-1384  www.doctorim.co.il

נשמח להפגש

לקביעת פגישת יעוץ וקבלת מידע נוסף, שלחו לנו את פרטיכם