אלונה שכטר

אלונה שכטר, בעלת ותק ונסיון של 22 שנים בתחום האסתטיקה הרפואית. אלונה שכטר, מרצה בכירה בנושא בריאות, צמחי מרפא, מודעות עצמית וחידושים בתחום: ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים וכדומה.
בתחילת דרכה, לאחר שסבלה מפסוריאזיס בדרגה גבוהה מאוד, עברה אלונה טיפולי קורטיזון בצורות שונות וטיפולי הקרנות פובה. לאחר מספר חודשים, הכירה וטופלה על ידי ד"ר רבינוביץ (דרמטולוג ידוע מלונדון)באמצעות צמחי מרפא, על פי תורת הרמב"מ, והגיעה לנקיון מוחלט של העור תוך מספר חודשים. הצלחה טיפולית זו, גרמה לאלונה להתחיל ולהתמסר ללימוד מעמיק של צמחי מרפא ודרמטולוגיה. בסיום לימודיה, החלה לעסוק בתחום הרפואה האסתטית והקימה חברת קוסמטיקה המייצרת מוצרים על בסיס צמחי מרפא ומינרלים מים המלח, הנקראת "אלונה שכטר".
מזה 22 שנה, אלונה שכטר צברה מוניטין של מומחית בתחום הקוסמטיקה, הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים. תפקידה המרכזי בקליניקה הנו לשמש כ"אמא" לכל המנותחות והמטופלות. לפני הטיפול, במהלכו ואחריו למשך שנים רבות. המוטו המנחה את אלונה שכטר הנו "טיפול רפואי ללא ליווי נפשי ופיזי, אינו טיפול שלם"' על כן, ליווי המנותחות והמטופלות של הקליניקה, הנו הערך החשוב ביותר והעליון עבור אלונה. ליווי זה מתבצע על ידי צוות עובדים מסור ומיומן שהוכשר על ידי אלונה שכטר ופועל בהנחייתה מזה שנים רבות.

נשמח להפגש

לקביעת פגשית יעוץ וקבלת מידע נוסף, שלחו לנו את פרטיכם

טיפול רפואי ללא ליווי נפשי ופיזי, אינו טיפול שלם. על כן, ליווי ומעקב המנותחות והמטופלות של הקליניקה 24/7 , הנו הערך החשוב ביותר והעליון עבורנו.

© Pitronot Refua 2019. All Rights Reserved