הגדלת חזה

החזה הנשי מהווה את אחד מהגורמים הנשיים הבולטים בגוף האישה. באופן טבעי, ברבות השנים הפך החזה לסמל של נשיות ומקור לגאווה וביטחון עצמי. לא כל הנשים נולדו עם חזה מושלם. חלקן נולדו עם חזה קטן, לחלקן חזה נפול וחלקן רוצות היו חזה גדול ומלא יותר. לחזה קטן או נפול יש השפעה רבה על הביטחון העצמי של האישה והדימוי הנשי שלה.
למזלנו, הגדלת החזה ו/או הרמתו הפכה לדבר שכיח ופשוט יחסית הודות להתקדמות הרבה של הכירורגיה הפלסטית. לאחר ניתוח הגדלת חזה, ניתוח פשוט יחסית, תוכלי לחזור הביתה עוד באותו היום ותוכלי לחזור לחיים הרגילים תוך שבועות ספורים.
הגדלת החזה אינה תהליך רפואי סתמי אלא תהליך רפואי המעצב מחדש את גופך. היות וכך משלב התהליך, מעבר להיבטים הרפואיים, מרכיב חשוב של עיצוב, מרכיב אומנותי. גודל השתלים וצורתם חייבים להתאים בצורה מושלמת לגוף האישה על מנת להשלים אותה ולהחמיא לה.
שדיים התואמים את גוף האישה, אישיותה ודרך חייה הם מה שאנו מכנים "אמנות היופי".
כמו כל פרוצדורה רפואית, שכיחה ככל שתהיה, קיימים סיכונים רפואיים או אסתטיים. על כן לפני קבלת ההחלטה חשוב לבחור רופא-מנתח פלסטי בעל ניסיון רב בתחום, מוניטין חיובי ובעל אתיקה גבוהה. פלסטיקאי מומחה ומיומן יתאים לך בצורה מושלמת את גודל החזה ואת צורתו ויזהה מראש כשלים וסיכונים אפשריים.
כל המידע על ניתוח הגדלת חזה

מטרת ניתוח הגדלת חזה

מטרת ניתוח הגדלת החזה אינה רק יצירת שדיים גדולות יותר, אלא עיצוב מחדש של החזה על מנת להפכו לאסתטי יותר ועל מנת ולהתאימו למבנה הגוף שלך. על מנת לעצב את השדיים בצורה אסתטית יותר ניתן להשתמש בשתלים שונים ולעיתים לשלב את ניתוח הגדלת החזה בניתוח הרמת חזה.

למי זה מתאים

ניתוח הגדלת החזה מיועד לנשים בעלות חזה קטן המעוניינות להגדיל את נפח החזה, לנשים בעלות חזה תקין המעוניינות מסיבות שונות להגדילו, לנשים לאחר הריונות והנקה שהחזה שלהן הצטמצם בגודלו ואיבד את צורתו וניפחו המקוריים, נשים שאיבדו את נפח וצורת החזה לאחר ירידה מהותית במשקלן. כמו כן ישנן נשים עם חזה לא אסתטי או לא סימטרי והמעוניינות לתקן את צורתו.
הניתוח אינו מתאים לנערות אשר שלב צמיחת השדיים שלהן עדיין לא הסתיים.

לפני הניתוח

אבחון וייעוץ
לפני הניתוח תיפגשי ותקיימי תהליך ייעוץ עם ד"ר ירון ריסין. במהלך הייעוץ יבחן ד"ר ירון ריסין את החזה שלך, את מבנה גופך וילמד את רצונותייך. בהמשך, יסביר לך ד"ר ריסין בפרוטרוט את האפשרויות העומדות בפנייך, את מהלך הניתוח, את תהליך ההחלמה ואת הסיכונים (הנדירים) הכרוכים בניתוח הגדלת חזה ובהשתלת שתלים. ד"ר ירון ריסין יתאים לך את גודל השתלים וצורתם בהתאם לרצונך ובהתאמה למבנה גופך ומצבך הרפואי. במידה והשדיים נפולים עשוי ד"ר ריסין להמליץ על הרמת חזה בנוסף להגדלתו.
כאמור, השתלים אותם תבחרי עם ד"ר ירון ריסין מעצבים את שדייך ואת גודלן בהתאמה לשאיפותייך ובהתאם למבנה גופך.
הכנות לניתוח הגדלת חזה
לקראת הניתוח תתבקשי לבצע בדיקות דם בסיסיות, בד"כ: ספירת דם ותפקודי קרישה
במידת הצורך יידרשו בדיקות נוספות כגון: ממוגרפיה / אולטרסאונד, א.ק.ג וצילום חזה
עליך לרכוש חזייה רפואית מתאימה, הנרכסת מלפנים. חזייה זו מהווה את החבישה העיקרית אחר הניתוח ויש לחבוש אותה יומם ולילה במהלך החודש הראשון שלאחר הניתוח (למעט בעת הרחצה היומית).
על מנת לוודא שהחזייה הנה איכותי הננו להמליץ לרכשה במרפאתנו
יש להכין בבית תרופות לשיכוך כאב (אופטלגין, אקמול וכו') ואנטיביוטיקה מתאימה
חשוב להימנע משימוש באספירין, עישון  ושתיית אלכוהול כשבועיים לפני הניתוח
מומלץ להתקלח לפני ההגעה לביה"ח
לפני הניתוח
יש להתחיל בצום מלא לפחות 6 שעות לפני הניתוח (אסור  לשתות מים, לאכול, ללעוס מסטיק או סוכריה).
כדאי להכין ביגוד ונעליים נוחים ועדיף חולצה הנרכסת מלפנים.
יש להכין את כל הבדיקות אותן בצעת.
רצוי להתקלח במועד הקרוב ביותר לניתוח.

יום הניתוח

אנא, הגיעי לקליניקה במועד שנקבע מראש.
יש להגיע בצום מלא של 6 שעות.
יש להביא את כל הבדיקות אותן ערכת לפני הניתוח.
יתרת התשלום תוסדר לפני תחילת הניתוח.
ביום הניתוח המלווה תדאג לך לחזיה רפואית מקצועית (חזיה זו בתשלום).
מומלץ ללבוש ביגוד ונעליים נוחים (רצוי חולצה הנרכסת מלפנים).
חשוב להגיע ללא תכשיטים.
בהגיעך, מנהלת שרות הלקוחות של פתרונות רפואה תקבל אותך ותלווה אותך לחדר הקבלה.
בחדר הקבלה, תבצענה האחיות בדיקת לחץ דם וחום ותמלאנה את פרטייך בתיקך האישי.
בגדייך יוחלפו בחלוק כחול.
הרופא המרדים ייפגש אתך ולאחר מספר שאלות והסבר,  יחתימך על טופס הסכמה להרדמה
בשלב זה, תתקיים פגישה נוספת בינך לבין ד"ר ירון ריסין, הרופא המנתח, יובהרו השאלות האחרונות, ד"ר ירון ריסין יסמן את האזורים המיועדים לניתוח ויצלם אותך.

ניתוח הגדלת חזה

הניתוח נעשה בהרדמה מלאה קצרה. משך הניתוח אינו ארוך ובדרך כלל הנו כשעה עד שעה וחצי. במהלך הניתוח יוחדרו שתלי סיליקון אל כיס שנוצר מתחת לשד או השריר, דרך חתך קצר הנעשה בקפל שמתחת לשדיים. לאחר החדרת השתלים ומיקומם יתפור ד"ר ריסין את החתך ויחבוש את החזה בחבישה המקבעת את השתלים ועוצרת את הדימום. החתך מחלים במרבית המקרים היטב, ולאחר מספר חודשים כמעט ואינו נראה.
עם סיום הניתוח תועברי לחדר התאוששות למשך שעות ספורות ותוכלי לחזור לביתך עוד באותו היום להמשך ההחלמה וההתאוששות. במקרים נדירים, יכול ד"ר ריסין להחליט ולהשאירך למעקב צמוד נוסף, לפני שחרורך, הביתה בבטחה. לפני השחרור ינחה אותך ד"ר ריסין כיצד לנהוג בהמשך ויספק לך מרשמים למשככי כאבים ותרופות הנדרשות להחלמתך המוצלחת.

אחרי הניתוח

התאוששות והחלמה
השבוע הראשון הנו החשוב בתהליך ההחלמה. הניתוח עצמו אינו כואב במיוחד ומשככי כאבים רגילים ישפיעו לטובה וישככו את כאבייך. עם זאת יכול להיות שתרגישי מגבלת תנועה קלה במשך יומיים-שלושה לאחר הניתוח. מומלץ להימנע מהנעת הזרועות (פרק הכתף), במשך השבוע הראשון, כדי לא לגרום דימום והצטברות של נוזלים באזור השתל. הדבר טבעי ויעבור במהרה.
את החבישות תוכלי להוריד לאחר כיומיים, על פי הוראת הרופא, ותוכלי להתחיל וללכת עם חזייה מיוחדת למשך כחודש ימים. להתקלח בזהירות תוכלי כבר בערב שלמחרת הניתוח.
חזרה לשגרה
מנוחה של מספר ימים הנה מספקת והנפיחות בשדיים נעלמת לאחר מספר שבועות קצרים. במשך כחודש ימים לאחר הניתוח תאלצי להימנע מפעילות מאומצת של ים, ספורט או סתם עבודה גופנית קשה. ייתכן כי בעת פעילות מאומצת עדיין תרגישי כאב קל, על כן חשוב לתת לגופך להחלים בקצב שלו.
מעקב ובקרה
ביקורת ראשונה מתבצעת כשבוע לאחר הניתוח. הביקורת נעשית על התפרים, שהינם פנימיים, ועל כן אין צורך להוציאם.
ביקורת נוספת תתבצע כעבור כשבועיים נוספים.
כ-3 שבועות אחר הניתוח יש להתחיל ולבצע מסאג' יסודי של השדיים, לפחות פעם ביום, כדי למנוע את תופעת התקשות השדיים.
בחודשים הראשונים החזה יראה נפוח ובלתי טבעי, ולאחר תקופת מה הוא יתרכך ויראה טבעי.

מידע נוסף

שתלי סיליקון להגדלת החזה
לאיכות השתלים חשיבות מכרעת על הצלחת הניתוח, תהליך ההחלמה ובריאותיך לאורך זמן. על כן אנו מקפידים להשתמש בשתלי סיליקון מהאיכות הגבוהה ביותר וללא פשרות.

נשמח להפגש

© Pitronot Refua 2019. All Rights Reserved