אנשים מכל העולם מגיעים לפגישת ייעוץ עם ד"ר ירון ריסין

עבור אותם אנשים שאינם מתגוררים בישראל, אבל עדיין רוצים ליהנות ממומחיות הניתוחים הפלסטיים של ד"ר ירון ריסין, אנחנו שמחים להיענות לביקוש .
לקוחותינו מגיעים מכל רחבי הארץ ומכל רחבי העולם כדי להתייעץ עם ד"ר ריסין בנוגע לניתוחים פלסטיים. כשרונו האמנותי ומיומנותו הכירורגית נותנים מענה לכל אותם הפציינטים המבקשים שינוי ושדרוג אסתטי ופלסטי.
יש יתרונות רבים וסיבות לכך שלקוחות יבקשו ייעוץ מד״ר ריסין:
*מומחיותו בשחזור שדיים.
*אין להם מנתח קוסמטי ברמתו של ד"ר ריסין באזור הגיאוגרפי שלהם.
*היו רוצים לקחת "מיני חופשה" בישראל ולהנות גם מחופשה מהנה וגם בזמן מנוחה המתאים להתאוששות מלאה מניתוח.
התהליך
שלב 1: ייעוץ וירטואלי
אם אינכם גרים בישראל והנכם מעוניינים לעבור הליך קוסמטי/פלסטי אצל המנתח ד"ר ירון ריסין עליכם להשאיר פרטים, כל הפרטים הללו יגיעו לרכזת הפלסטיקה אצלנו בחברה וכך יהיה ניתן לתת לכם ייעוץ ראשוני בטלפון ללא התחייבות וללא עלות.
שלב 2: תזמון
ברגע שאתה וד"ר ירון ריסין הסכמתם על הנהלים והתהליך שיהיו הטובים ביותר לצרכיכם וד"ר ריסין קבע שאתם מועמדים פוטנציאלים לניתוח, רכזת הפלסטיקה שלנו תעזור לכם לתזמן התהליך.
היא תוכל להציע אירוח וטיפול שלאחר ניתוח ומלונות בקרבת מקום כדי לוודא שאתה חש בנוח ושבסופו של דבר תרוויח גם תוצאת ניתוח נהדרת וגם מיני חופשה בישראל.
שלב 3: הכנה
לאחר שתכננו היטב את ההליך שלכם, יש כמה היבטים שיש לטפל בהכנה לביקור שלכם בישראל.. ראשית, אם יש לכם בעיות רפואיות או אם אתם מעל גיל 40, ייתכן שיידרש מכם ביצוע של כמה בדיקות דם שגרתיות ובנוסף, אישור רפואי מהרופא שלכם לוודא שאתם חזקים מספיק ובריאים מספיק בכדי לעבור ניתוח פלסטי.
תרופות סטנדרטיות להתאוששות לאחר ניתוח תיקבענה ואלה צריכים להיות ברשותכם לפחות יום אחד לפני הניתוח.
בדרך כלל, פציינטים צריכים לפחות שבוע של התאוששות לפני שהם חוזרים לפעילות רגילה ולשגרה. הזמן המדויק עבור השהייה תלויה בהליך ובאילוצייך וייקבע בינך לבין רכזת הפלסטיקה בטרם הגעתך.
לגבי זמן החלמה- יש לדון על כך עם ד"ר ריסין . תקבלו מידע מלא מרכזת הפלסטיקה שתעמוד עמכם בקשר.
שלב 4: לינה
כפי שצוין לעיל, נהוג שפציינטים שטסים לישראל לפגישה עם ד"ר ריסין נשארים בישראל במשך 7 עד 10 ימים לאחר ניתוח. אם תזדקקו לעזרה/ סיוע נוסף לאחר הניתוח שלך, אנחנו יכולים לדאוג לאחות מלווה שתסייע לך במלון בתשלום נוסף, כל המידע יינתן לכם ע"י רכזת הפלסטיקה בשיחתכם.
ישנם מספר רב של אפשרויות עבור השהייה בזמן בישראל וד"ר ריסין יצר שותפות עם כמה מהמלונות הטובים ביותר באזור להציע תעריפים מיוחדים למטופלים שלו.
ד"ר ריסין והצוות שלו יותר ממוכנים לעזור לכם בכל שלב על מנת שההליך הקוסמטי/ פלסטי שלכם יעבור בהצלחה מרובה. אל תהססו לפנות אלינו בכל עת עם שאלות.
אנו שמחים להבטיח את הנוחות והשקט נפשי שלכם לאורך כל התהליך.

© Pitronot Refua 2019. All Rights Reserved