מיזותרפיה

גיל, פגעי אקלים כגון: חשיפה לשמש, קור, חום ורוח, עישון והורמונים – הינם מהגורמים המרכזיים להופעתם של קמטים. העור נעשה רפוי ופחות גמיש, אנו מאבדים רכיבים החיוניים לאיכות העור, העור הופך בהדרגה לדק, יבש, חיוור ועייף.

הפתרון החם ביותר בתחום האסתטיקה הוא טיפול המיזותרפיה. טיפול זה מכיל שילובי תמיסות וחומרים פעילים המאטים את תהליך הזדקנות העור. המיזותרפיה מעניקה חיות ביולוגית ולחות לעור עייף ויבש, מילוי קמטוטים עדינים ומיצוקו של העור. הטיפול מחדש את רקמת העור!

במהלך הטיפול, הרופא מחדיר באמצעות הזרקות דקיקות, תת עוריות, ללא כאב, תערובת רכיבים פעילים המכילים: מינרלים, וויטמינים, מלחים וחומרים הומאופתיים.

חומרים אלו מוחדרים לאורך הפנים, הצוואר, החזה והידיים.
זהו טיפול תחזוקתי קבוע שניתן לשלב עם פילינג , הזרקות למילוי קמטים עמוקים ובוטוקס.
הטיפול מתאים לכל סוגי העור וניתן להתחיל בטיפול החל מגיל 25. מיועד לנשים וגברים כאחד!
המיזותרפיה, ללא סיכונים וכמעט חסרת כאב בעלת תוצאות טבעיות הנראות לעין- מומלץ מאד מאד.

אודות מיזותרפיה

שיטת הטיפול מבוססת על הזרקה שטחית או תת-עורית של מנות מזעריות של חומרים שונים כגון, חומרים הומאופתיים באזור הרצוי או בסמוך לו.
כידוע, עם הגיל, העור מאבד ממראהו הצעיר וכן חלק מתכונותיו (הזדקנות כרונולוגית). סימני ההזדקנות הטבעית מתחילים להופיע מגיל 25 ומעלה, כאשר חלה האטת תהליכים שיקומיים בגוף. כתוצאה מכך, קצב חידוש התאים באפידרמיס (שכבת עור העליונה ביותר) מואט. העור נהיה דק יותר, מופיעים קמטוטים, תאים אטיפיים, פיזור מלנין הופך לבלתי שווה, ריפוי פצעים נהפך לאיטי. כתוצאה מהפיכת העור לדק יותר ובכלל זה אפידרמיס ורקמות תת-עוריות, מופיעים קמטים. בנוסף לכל אלה, סיבי קולגן ואלסטין נהרסים. אי לכך, העור מאבד גם מוצקותו וגמישותו, כמות החומצה היאלורונית פוחתת, תאי העור מאבדים נוזלים, העור נהייה יבש יותר, מדולדל ומאבד ברק, מתפתחת רגישות גבוהה לחומרים מחטאים וחומרי היגיינה. כמו כן, יורדת כמות כלי דם והדבר גורם לאובדן הסומק הטבעי. אחד מסימני הזדקנות העור הנוספים הוא: כוח הכבידה גורם לרפיון השרירים, ויצירת קפלים. הדבר מביא להידלדלות עור הפנים ומראה מזדקן ותשוש.
בנוסף, לאחר גיל 45 מתחילים שינויים הורמונאליים בגוף, אשר גורמים להזדקנות העור אף הם. בשל כך, רגישות העור לחומרים מזיקים, גורמים סביבתיים ואלרגנים שונים עולה וכן העור נהפך לפגיע יותר.
יש להדגיש כי גורמים סביבתיים, כגון קור, חום, מצבי לחץ, עישון והרגלי תזונה לא נכונים – כל אלה משפיעים על עורנו. על אחת כמה וכמה, ניתן למנות עוד את השמש הישראלית, אשר פולטת קרינת UV במינון גבוה, גורמת להזדקנות מוגברת של העור גם היא. תופעות הלוואי שמופיעות כתוצאה מפגיעה במרקם העור הן פגיעה בסיבי קולגן ואלסטין, פיגמנטציה (עודף של פיגמנט מלנין, האחראי לצבע העור), וכן מצבים טרום-סרטניים (קרטוזות) ואף סרטן העור עצמו.

שימוש מיזותרפיה ברפואה אסתטית:

שיטת מיזותרפיה מיושמת ברפואה האסתטית לטיפול מגוון רחב של בעיות הנובעות כתוצאה מהזדקנות כרונולוגית ו"פוטואייג'ינג":
צלוליטיס – "ליפו דיסטרופיה"
תיקון סימני הזדקנות באזור הפנים, צוואר, ידיים ומחשוף (קמטים, כתמי עור(
מתיחות עור
פצעי אקנה וצלקות הנובעות בעקבותיהם
מיזוליפטינג – הרמת עור נפול בחלקי גוף שונים
הקטנת נפח הגוף באמצעות שאיבת שומן בשיטת מיזותרפיה
הסרת "סנטר כפול"
דרך פעולת מיזותרפיה:
טיפולי מיזותרפיה מביאים לתוצאות חיוביות, כגון:
שיקום רמת הנוזלים בעור
האצת תהליך חידוש תאי העור
שחזור מרקם ומראה העור
שיקום סיבי הקולגן ואלסטין
העלאת רמת החומצה היאלורונית, אשר לה יכולת ספיחת נוזלים.
יצירת כלי דם חדשים
נטרול רדיקלים חופשיים
כתוצאה מהטיפולים, חלה האצה בתהליך הצערת עור הפנים. כמו כן, חוזרים הסומק הטבעי, ברק, מוצקות, נעלמים קמטוטים, הקמטים הבולטים מתרככים, נעלמים כתמי עור, העור נמתח וכן וחלה האטה בתהליכי ההזדקנות.

מספר הטיפולים

מספר הטיפולים נקבע בזמן הייעוץ בהתאם למטרת הטיפול, האזור הנבחר, בו מבוצע הטיפול, סוג התרכובת, סוג העור. מספר הטיפולים הממוצע נע בין 4 עד 6 טיפולים, כאשר כל טיפול מבוצע אחת לשבוע .
מומלץ לערוך סדרת הטיפולים פעמיים בשנה.

יתרונות מזותרפיה:

מזותרפיה הינו טיפול בעל אופי פיזיולוגי. על כן, משום שהזרקת והחדרת הרכיבים לתוך העור, הטיפול יעיל ותוצאותיו נשמרות למשך זמן רב. יתרה מכך, הרכיבים נותרים בעור למשך זמן ארוך יחסית.
ראוי לציין כי ביצוע הטיפולים בקביעות מאפשר להפחית את כמות ההזרקות המבוצעות במסגרת הטיפולים וכן, את מינון הרכיבים המוחדרים לעור במהלך הזמן.
את רב הטיפולים ניתן לבצע באופן אמבולטורי. אין צורך בניתוח ואין תופעות לוואי. מקרי סיבוכים נדירים. ניתן לשלב את טיפולי מזותרפיה עם טיפולים אחרים.

נשמח להפגש

© Pitronot Refua 2019. All Rights Reserved